PAPEGAAIJ EN TEGELAAR OUDEJAARSLOOP, AV ISALA '96, KAMPEN, 31 DECEMBER 2016
                   UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MAN
01-01-2017 10:20                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    ronde 1  ronde 2  ronde 3  ronde 4  ronde 5  ronde 6  ronde 7  Tijd    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- -------- -------- -------- -------- -------- -------- --------
    1    142  Rick Heldoorn              Amsterdam             1990      1e     10:53    11:25    11:29    11:24    11:50    11:42    11:39  1:20:18 
    2     92  Robert Reitsema            Isala '96             1965      2e     11:28    12:10    12:09    12:24    12:33    12:44    12:44  1:26:09 
    3    114  Alwin Penninkhof           IJsselmuiden          1989      3e     12:11    12:29    12:29    12:32    12:34    12:21    12:22  1:26:55 
    4    130  Vincent Buitenhuis         Staphorst             1994      4e     12:04    12:36    12:29    12:33    12:33    12:13    12:30  1:26:55 
    5    115  Martin Boersma             Kampen                1966      5e     11:44    12:31    12:39    12:36    12:49    12:52    12:41  1:27:50 
    6    108  Roel van der Steege        Isala '96             1969      6e     11:08    11:43    11:57    12:20    12:45    13:14    15:54  1:28:58 
    7    123  Jarno Takens               Zwolle                1982      7e     12:19    12:38    12:39    12:39    12:41    12:56    13:26  1:29:15 
    8    135  Gerrit van de Brink        Kampen                1969      8e     12:04    12:36    12:34    12:41    12:57    13:15    13:30  1:29:34 
    9    119  Niels Visser               Hattem                1983      9e     12:43    13:09    13:06    12:56    13:12    13:10    12:45  1:30:57 
   10    100  Simon Visser               Kampen                1980     10e     12:44    13:08    13:07    12:56    13:11    13:09    12:46  1:30:58 
   11    132  Gert uit de Bulten         Wezep                 1969     11e     12:55    13:07    13:07    13:13    12:55    13:03    13:03  1:31:21 
   12    125  Han v t Ende               Amersfoort            1988     12e     12:20    12:39    12:48    13:04    13:13    13:43    14:03  1:31:47 
   13    153  Wilco Westendorp           Kampen                1982     14e     12:28    13:20    13:21    13:13    13:30    13:24    13:24  1:32:37 
   14    129  Rik de Graaf               Mulder                1987     16e     12:29    13:10    13:18    13:19    13:29    13:32    13:41  1:32:54 
   15     99  Erik Bezema                Spirit Lelystad       1965     17e     13:06    13:23    13:10    13:18    13:35    13:49    13:49  1:34:07 
   16    143  Erwin van Dalen            Kampen                1971     18e     13:26    13:53    13:51    13:47    13:34    13:08    13:03  1:34:39 
   17     95  Casper Rieck               IJsselmuiden          1975     19e     13:13    13:35    13:30    13:39    13:42    13:40    13:26  1:34:43 
   18    150  Rutger Smit                Kampen                1979     20e     13:48    13:48    13:55    13:47    14:01    13:50    14:05  1:37:11 
   19     81  Edwin Boone                Isala '96             1990     21e     13:12    13:49    13:51    14:04    14:16    14:20    14:12  1:37:42 
   20    103  Gerhard van Vilsteren      Isala '96             1969     23e     13:27    13:52    13:59    14:19    14:44    14:53    14:52  1:40:03 
   21     90  Clemens Pot                Isala '96             1969     24e     13:39    14:07    14:27    14:34    14:38    14:40    14:40  1:40:41 
   22     87  Edwin Spielhagen           Kampen                1983     26e     14:28    14:52    14:50    14:29    14:26    14:37    14:48  1:42:28 
   23     83  Pieter Meijberg            Isala '96             1965     27e     14:16    14:26    14:36    14:23    15:11    14:46    15:06  1:42:41 
   24    126  Martin den Dekker          Kampen                1966     28e     14:28    14:50    14:48    14:33    14:47    14:40    14:47  1:42:49 
   25    131  Arend Netjes               NOP                   1954     29e     13:36    14:30    14:40    14:47    15:10    15:08    15:18  1:43:06 
   26     82  Gertjan Wessels            Amersfoort            1991     30e     14:07    14:56    15:06    15:05    14:55    14:57    14:42  1:43:46 
   27     86  Frank Oranje               Kampen                1980     31e     14:28    14:53    14:50    14:44    14:55    15:06    15:20  1:44:13 
   28     96  Marco van Barneveld        Kampen                1976     32e     14:20    14:51    15:03    15:17    15:15    14:52    14:42  1:44:15 
   29    109  Henk Kattenberg            Isala '96             1968     33e     14:29    15:09    15:24    15:22    15:10    15:11    14:54  1:45:37 
   30    134  Olaf Schrama               Biddinghuizen         1968     34e     15:28    15:38    15:29    15:08    15:04    14:53    14:08  1:45:45 
   31    121  Bert Keek                  Biddinghuizen         1961     35e     15:28    15:39    15:29    15:09    15:03    14:53    14:08  1:45:46 
   32    120  Ake Sikkema                Dutch Runners         1961     37e     15:12    15:08    15:17    15:20    15:27    15:41    15:22  1:47:25 
   33    111  Johan van der Kolk         Isala '96             1971     38e     14:39    15:35    15:37    15:33    15:41    15:46    15:10  1:47:59 
   34    110  Ben Hermeler               Sprint                1951     40e     15:16    15:34    15:20    15:33    15:42    15:57    15:41  1:49:00 
   35    141  Marinus F de Groot         Kampen                1957     41e     14:56    15:39    15:58    15:55    15:40    15:49    15:24  1:49:19 
   36     98  Niels Breurkes             Kampen                1976     42e     14:57    15:39    16:01    15:52    15:40    15:49    15:24  1:49:19 
   37     88  Herman Bruins              Isala '96             1965     44e     14:49    15:16    15:45    15:34    15:41    16:44    16:20  1:50:06 
   38    151  Hans Riezebos              Kampen                1968     45e     16:10    16:07    15:42    15:34    16:07    15:48    14:42  1:50:06 
   39     84  Joost Goedegebure          Zwijndrecht           1989     46e     15:09    16:00    15:50    15:56    15:50    15:53    15:47  1:50:21 
   40    136  Miran Cosic                Kampen                1988     47e     15:08    16:01    15:51    15:56    15:48    15:52    15:48  1:50:22 
   41    137  Dennie Heldoorn            Kampen                1988     48e     15:08    16:01    15:50    15:56    15:50    15:51    15:49  1:50:22 
   42    117  Addy Peters                NOP                   1958     50e     14:58    15:18    15:37    15:41    15:53    16:23    16:54  1:50:40 
   43    122  Frits Lautenbag            De Gemzen             1948     51e     15:25    15:38    15:55    15:54    16:10    15:59    16:00  1:50:58 
   44    127  Jack Graumans              Biddinghuizen         1963     52e     15:37    15:34    15:37    16:08    16:12    16:28    16:49  1:52:23 
   45    112  Berend Brijder             Isala '96             1952     53e     15:37    15:49    16:03    16:20    16:28    16:30    16:30  1:53:12 
   46    145  Anton van den Berg         Emmeloord             1952     54e     15:38    15:39    16:06    16:24    16:24    16:22    16:57  1:53:26 
   47    105  Ronald Stein               Kampen                1970     55e     15:54    16:28    16:29    16:22    16:35    16:40    16:36  1:55:00 
   48    101  Robert Wijs                Isala '96             1956     57e     16:45    17:03    16:58    17:02    17:15    17:08    17:07  1:59:15 
   49    139  Timo Kern                  Heerenveen            1995     59e     17:15    17:05    17:14    17:27    16:53    17:23    16:31  1:59:44 
   50    107  Wichem Westhoff            Genemuiden            1955     61e     17:37    16:59    17:02    16:59    17:14    17:34    16:46  2:00:09 
   51    146  Berry Westhoff             Hattem                1969     62e     17:37    16:59    17:02    17:07    17:08    17:37    17:14  2:00:41 
   52     94  Helmich Heutink            Genemuiden            1948     64e     16:32    17:45    18:14    18:57    19:21    19:46    20:24  2:10:57 



                  UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VROUW
01-01-2017 10:20                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    ronde 1  ronde 2  ronde 3  ronde 4  ronde 5  ronde 6  ronde 7  Tijd    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- -------- -------- -------- -------- -------- -------- --------
    1    113  Jacqueline Rustidge        Isala '96             1968     13e     12:28    13:20    13:21    13:13    13:30    13:24    13:23  1:32:37 
    2    138  Marietje Bolle             Emmeloord             1952     22e     13:28    14:02    14:08    14:23    14:28    14:36    14:39  1:39:40 
    3    118  Jetske van der Vegt        Isala '96             1968     25e     13:55    14:22    14:35    14:40    14:52    14:54    14:42  1:41:57 
    4    140  Evelien Kern               Biddinghuizen         1962     36e     15:28    15:38    15:29    15:11    15:01    14:54    14:16  1:45:54 
    5     93  Ageeth Oomen               Emmeloord             1989     39e     14:29    14:43    14:59    15:20    15:37    16:27    16:40  1:48:11 
    6    116  Iris Peters                Marknesse             1994     49e     14:58    15:18    15:37    15:41    15:53    16:22    16:55  1:50:40 
    7    147  Rietje Klappe              Zwolle                1963     56e     16:45    17:02    16:58    17:03    17:14    17:08    17:07  1:59:15 
    8    124  Joke Lorist                Isala '96             1964     58e     16:45    17:02    16:58    17:02    17:15    17:08    17:07  1:59:15 
    9     89  Sandra Faber               Beetsterzwaag         1981     60e     15:20    16:32    16:46    16:52    17:43    18:32    18:12  1:59:55 
   10    102  Rieny Riezebos             Isala '96             1951     63e     16:19    16:51    17:10    17:28    17:21    17:47    17:55  2:00:48 



Papegaaij en Tegelaar Fysiotherapie is sponsor van de Oudejaarsloop
 De Kidsrun wordt mede mogelijk gemaakt door IJssel Motoren, IJsselmuiden